ניהול תוכן, מיתוג וקריאייטיב

ליווי יצירתי להקמת אתר / בלוג / ספר / קורס

שלב הפיתוח מזמין אותנו למסע יצירתי.

פיתוח רעיונות. מקשיבים לרעיון, מנסים לפענח מה אנו שומעים. תהליך של הקשבה וחקירה יצירתית, צלילה משותפת פנימה לתוך הלב החי של המיזם והמוצר. לתנועה שהניע אותנו לזוז וליצור. לאזור היצירתי שלנו. המקוריות מתגלה כשנוגעים במשהו חי.

ניהול תוכן. איסוף וגיבוש חומרים. כתיבה ושיפוץ תכנים. בחירת מילים. ניסוח עדכני ומדויק. ניקוי ושיוף טקסטים. התאמה לקהל היעד. ניסוח בשל הוא שיקוף של דרך.

ציידי השראה. מסע הצייד מתחיל. לוכדים רעיונות קונספט שעובדים, מחפשים אזכורים ב – Pinterest, חוקרים איכויות מתוך מקורות השראה ויצירות שמשהו בהם מרגיש מחובר. מעלים מתוכם דימויים מרחיבים. כשהאנרגיה מחוברת היא תניע מבפנים את התנועה.

שפה עיצובית. מחברים נקודות לקווים. בוחרים פלטת צבעים. תמונות ואיורים מתאימים. מגבשים שפה ויזואלית ומתחילים לעצב. והנה היצירה שלכם מתהווה וכבר יש לה פנים.

דיוק ותיאום מול ספקי משנה. צלמים, מאיירים, תסריטאים וכד’. להתאים את צוות העבודה שלכם והמשאבים שיתמכו בתהליך היצירה. מה כן ומה לא. בחירת סגנון. התאמה לתקציב. כיווני חשיבה חדשים. מחדדים צרכים וסדרי עדיפויות. כי התרחבות קדימה זקוקה להתרחבות עמוקה פנימה.

פיתוח בתהליך דינמי. הדיוק מתהווה מעת לעת. לוקחים דגימות במסגורים קטנים. בודקים, מנסים, משפרים ומנסחים מחדש. עד שזה מרגיש נכון. מפצחים במדויק את מערכת ההפעלה וחווית המשתמש המתאימה. תהליך מיטיב הוא תהליך של למידה משתנה עם היכולת לחבר בין מידע הבא מבחוץ למידע עמוק שמגיע מבפנים.

ליווי אישי בהתמקדות (focusing)
סדרת פגישות מונחית

ליווי יצירתי ליזמים – יוצרים
תרפיה מכוונת יצירתיות (Flow Theraphy)

מפגשי השראה וקורסי התמקדות
הכרות, למידה והתנסות אישית בקבוצה

שלחו לי הודעה
להתכתב בוואטסאפ. הכי פשוט.
היי, זה נעם,
תרגישו חופשי לכתוב לי.
(אני בדרך כלל מגיב מיד).