ליווי יצירתי ליזמים - יוצרים

תרפיה מכוונת יצירתיות (Flow Therapy)

ליווי יצירתי מבוסס על סדרת מפגשים אישיים וממוקדים העוסקים באפשרות שלנו להתקרב לאזור הפנימי שבו מתרחשת הזרימה היצירתית (Flow) ולהניע משם קדימה עשייה ויצירה מחוברת ומכוונת. 

צורת העבודה של התהליך מגוונת. המפגש מתנהל בשיחה פתוחה ובעיקר בשיחה מונחית. יושבים בחדר… מדברים ומקשיבים לנאמר בתשומת לב. לפעמים מוציאים ספרים מהמדף, תמונות מהמגירה, שירים או מוזיקה. לפעמים כותבים ומגיבים, אך לרוב מדובר על שיחה של הקשבה שבה מילים ורעיונות שוליים מתגלים באופן מפתיע כפתח משמעותי לדרכים רחבות שכלל לא ידעתנו על קיומם.

זהו מודל עבודה יעיל ועדכני המשלב טכניקות לביסוס חקירה וגילוי עצמי, השראה, מיקוד ודיוק במסע היצירתי.  נלמד לזהות את הצומת שלנו על הרצף היצירתי ולהבין כיצד המנגנון היצירתי שלנו פועל. לזהות איכויות נסתרות, לבחון אמונות פנימיות, למקד שאלות, להתבונן בדבר שמבקש להתבטא, לפענח את קריאת הכיוון, למצוא את נקודות החיבור ולהכיר לעומק את מערכת היחסים בייננו לבין מה שאנחנו עושים. 

התהליך מותאם במיוחד ליזמים שרעיון יצירתי מונח בבסיס היזמות שלהם או ליוצרים שמעוניינים להפוך את היצירה או הרעיון היצירתי שלהם ליזמות עסקית ומחפשים דרך יעילה להתמודד עם אתגרי הדרך. 

 

ליווי אישי בהתמקדות (focusing)
סדרת פגישות מונחית

מפגשי השראה וקורסי התמקדות
הכרות, למידה והתנסות אישית בקבוצה

מיתוג, ניהול תוכן וקריאייטיב
ליווי יצירתי להקמת אתר / בלוג / ספר / קורס.

שלחו לי הודעה
להתכתב בוואטסאפ. הכי פשוט.
היי, זה נעם,
תרגישו חופשי לכתוב לי.
(אני בדרך כלל מגיב מיד).